SÖZLEŞMELİ PARA İADE GARANTİSİ

ANKARA PROTEZ SAÇ

Ankara Protez Saç Merkezi

Protez saç kullanıcılarının sektördeki istek, öneri ve şikâyetleri doğrultusunda yeni bir oluşum içerisindeyiz. Yakın bir tarihte Ankara’da protez saç kullanıcılarının yaşıyor olduğu sorunlara son vermek için hizmete gireceğiz. Amacımız protez saç uygulamasının gerçek hakkını vererek layık olduğu şekilde lanse etmek, protez saç şikayetlerine son vermektir.Yüksek kalitede üretilen protez saçlarımızın kullanımı oldukça konforlu ve keyiflidir.Müşterilerimizin kaşıntı ve haddinden fazla eriyen bant şikayetleri olmamaktadır.Sektörümüzde ezber bozacak tarzda bir çalışma yapıyoruz. Protez saç uygulaması tamamen gelişime  ve yeniliğe açık bir yöntemdir. Fakat ülkemizdeki genel yapıya bakıldığında ticaretin hizmetin önüne geçtiğini hemen hemen her branşta görüyoruz. Bizim farkımız burada ortaya çıkıyor.

Önce İnsan!

Amacımız,;saç sorununu, protez saç, saç ekimi ve çeşitli kozmetikler ile çözmeye çalışan kişilerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyerek gereken hizmeti en kaliteli şekilde sunmak..Benzer sorunu yaşamış olan kişilere uygulamış olduğumuz çözüm önerileri ve uygulamaları sizinle de paylaşmak istiyoruz 

Protez saç kullanıyor ve şikâyetleriniz varsa lütfen çözüm önerilerimiz için bizimle paylaşın

Sorunlar ve çözüm önerileri

Kaşıntı problemi: Bazı protez saç kullanıcılarının yaşadığı bir problemdir. Sebep olan şeyler ortadan kaldırılmadan kaşıntı problemi ortadan kalkmaz. Genelde kaşıntıya sebep olan nedenleri şöyle sıralayabiliriz;  

        a-          Kalitesiz ve ucuz protez saç kullanımı ( zemin, hava geçirgenliği, saç sıklığı,
                 saç düğümleri, kafanıza tam oturmaması)

b-       Protez saç temizliği için seçilen cilt tipinize uymayan şampuanlar.

c-       Saç kremi kullanımı

d-       Protez saçınızı doğru bir şekilde yıkayamamak

e-       Protez saçınızın genel bakım süresinin çok uzatılması

f-        Protez saçınızın genel bakımında cildinizin derinlemesine arındırılmaması( Saç deriniz istediğiniz kadar yıkansın arınmaz. Kapalı kaldığı süre içerisinde yapışkan kalıntıları, kir ve yağ derinize işler, peeling  yeterli olmayabilir, detoks gerekir. )

g-       Protez saçınızın montajında kullanılan bant, yapıştırıcı gibi ürünlerin cilt koruyucusu kullanmadan uygulanması.( Bu eksiklik özellikle bant gelen yerlerin çok kaşınmasına sebep olur)

h-       Protez saçınıza şekil vermek, kolay taramak için kullandığınız ürünlerin saç diplerinizde kalıntı bırakması.

 

Bu bahsettiğimiz nedenlerin biri veya bir kaçından emin değilseniz saç derisi kaşınma nedeniniz olabilir. Bu sebepten dolayı kalitesiz uyku nedeniyle yorgun uyanmak, kaşıntıdan dolayı protez saçınızın dökülmesi gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

 

Protez saç dolaşma / yıkadıktan sonra şekil verme güçlüğü

Protez saçınızı sizde yıkamaya çekinenlerden misiniz? Bir çok kişi protez saçını yıkamaya çekinebilir. Yıkama esnasında dolaşma, yıkadıktan sonra tarama güçlüğü saçlarınızın kullanımını oldukça zorlaştırır. Saç kremi, tarama kolaylaştırıcı ürünlerle bu sorun giderilmeye çalışılır. Diğer bir grup kullanıcı ise saçlarını yıkamaktan keyif alır. Saçlarına şekil vermek onlar için zor değildir. Protez saçın ülkemizde ilk kullanılmaya başladığı yıllarda bu tip sorunlar olmazdı. Yeni tanıtılan bir sektörde her şeyin en iyisi kullanılır ücreti de ona göre belirlenirdi. Artan rekabet şartları fiyatların düşmesiyle birlikte kaliteyi de önemli ölçüde düşürdü.  Saçların doğal görüntüsünden uzaklaşması, karışma dolaşma problemlerinin altında hep maliyet hesapları yatıyor.

İnsanlara doğal duruşu olmayan, yıkaması ayrı taraması ayrı dert olan kalitesi düşük protez saç satmıyoruz. İnsanın en iyi ve kaliteli olanı hak ettiğini düşünüyor, yüksek kar oranları gütmeden alınabilir fiyatlarda ve şartlarda en kaliteli protez saçları sizin getiriyoruz.

Renk uyumu / Saç kesimi

Protez saçlar sizden renk örneği ve kalıp alınarak siparişi verilir. En kaliteli fabrikalarda birinci sınıf işçilik ve malzemeden üretilir.  Yüzünüze ve kullanım alışkanlıklarınıza göre profesyonel kesim ve cildinize dost ürünlerle montajı yapılır. % 100 uyum sağlanır. Sonrasında saçlarınızı keyifle kullanmak size kalmış. Kullanım süreciniz boyunca elbette kuaför ve saç bakımı ihtiyacınız olacak ve biz hep yanınızda olacağız. Bu işlem bizde böyle yapılıyor.

Diğer uygulama şekli kalitesi düşük işçilik ve içine türlü malzeme ile harmanlanmış, görüntü itibariyle protez saça benzeyen ancak sonuçta başınızın üzerinde sizden ayrı bir parçaymış gibi duran kalitesiz protezlerdir. Sizi her yönde kısıtlar. Bu nedenle kişiye özel hazırlanmış protez saçlar tercih edilmelidir.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret158484
Üyelik Girişi