SÖZLEŞMELİ PARA İADE GARANTİSİ

PROTEZ SAÇ
Protez saç
1.Protez saç nedir?
Protez saç saçsız olan veya istenilen saç yoğunluğuna sahip olmayan bölgenin kısmen veya tamamen istenilen özelliklere göre kişiye özel olarak hazırlanan kozmetik bir materyaldir.En kaliteli doğal saçlardan en iyi işçilikle üretilenleri tercih edilmelidir.Bu sayede kimse tarafında anlaşılması mümkün değildir.
2.Potez saçı kimler yaptırabilir ?
Protez saç uygulamasını mevcut saçının yoğunluğundan ve şeklinden memnun olmayan herkes yaptırabilir.Tamamen kozmetik sınırlar içerisinde uygulanan bu yöntem sayesinde 100% doğal görünümlü saçlara sahip olabilir,tüm sosyal hayatınızda kısıtlama yapmaksızın kullanabilirsiniz.Kadın,erkek,çocuk,genç,yaşlı herkes tarafından güvenle kullanılabilir.
3.Protez saç anlaşılır mı  ?
Protez saçlar kişiye özel olarak hazırlanarak yapılır,kaliteden hiçbir şekilde taviz verilmez,protez saç bakım zamanlarına gereken özen gösterilirse anlaşılması mümkün değildir.
4.Protez saç kaşıntı yaparmı?
İlk bir hafta alışma süresi döneminde çok nadir kaşıntı olabilir.Daha sonrasında kaşıntı olmayacaktır.Genelde kaşıntı şikayetlerinin sebebi,protez saçı gerektiği gibi yıkayamamak,uygun kozmetik ürünlerin kullanılmaması,protez saçın sıklığı ve zemin özelliği,montaj işleminde tercih edilen bant ve yapıştırıcıların uygunsuzluğu veya kullanım sürelerinin aşılması olabilir.Aksi halde protez saçlar kaşıntı yapmaz.Bu tür şikayeti olanlar protez saç yaptırdıkları merkeze veya bize danışabilirler.
5.Protez saç bakımı nedir?
Protez saç bakımı normal hayatınızdaki kuaför ihtiyacınıza denk gelir.Yani ayda bir kuaföre giden bir kişi yine ayda bir protez saç bakımı için gelebilir.Mevsim şartları protez saç bakımı sürelerini değiştirebilir.Bu bakımlarda kişinin isteğine göre saç traşı yapılır protez saçının gerekli temizlik ve bakımları,kafa derisi detoksu yani kafa derisi arındırma bakımı yapılır.Özellikle bu işlem yağlı ve terliyen ciltler için çok gereklidir.
6.Protez saç bandı - bantları
Protez saç bantları cilt tipine,protez saç yapısına ve kullanım sürenize göre protez saçınızı başınıza sabitleyen dermotolojik çift taraflı bantlardır.Cildinize zararı yoktur.Tek başına kullanılmaları protez saç bantlarının ömrünü kısaltabilir.Cildinize uygulamadan önce gerekli cilt bakımı işlemlerinin yapılması gerekir.Farklı amaçlar için üretilmiş olan bantları protez saçınız için kullanmayınız.Dünyanın en büyük protez saç bant üreticisi olan WALKER TAPE firmasıdır.Amerika'da olan bu şirket tüm dünyaya protez saç bantı satar.Sizin için kullanılan bantları buradan karşılaştırabilirsiniz.
7.Protez saç temizleyicisi / Alkol
Protez saçınızın bakımı ve temizliği için kullanılan cleaner,alkol gibi çözücülerdir.Cilt temiziği,yapışkan kalıntılarını arındırmak için kullanılır.
8.Protez saç gusül abdesti
Protez saçlar çeşitli zemin özelliklerine sahiptir.Genellikle hava ve su geçirgenliği olan protez saç tercih edilsede aksi olan zeminlerde vardır.Abdest konusunda kullanım şekilleri hakkında danışabilirsiniz.Boy abdestine mani olmadan kullanmak mümkündür.
9.Protez saç belli olurmu?
Protez saç yaptıracağınız merkezden bu konu hakkında garanti isteyin.İşlem sırasında yanınızda fikrine ve zevkine günendiğiniz biri olur ise yanılgıya düşmezsiniz.Kaliteli bir protez saç uygulaması kesinlikle belli olmaz.Ancak bakım süresinin uzatılması ve kişinin protez saçına şekil verememesiyle alakalı olarak anlaşılabilir hale gelebilir.Sadece saçsız alanını kapatmak için saç yaptırmayı düşünüyor şekil ve bakıma önem vermiyorsanız protez saç yaptırmayı bir kere daha düşünün.İyi görünmek ve verim almak için özen göstermeniz gerekli.
10.Protez saç boyama
Protez saçlarınızın rengi kendi doğal saçlarınız gibi zaman içerisinde değişime uğrayabilir.Bu normaldir.Bakım esnasında bu renk ayarlamaları yapılmaktadır.Bakıma özen gösterdiğiniz sürece sorun yaşamazsınız.Protez saç bakımına gidemiyorsanız evinizde kendiniz uygun olan saç renginde boyama yapabilirsiniz.Merkezinize danışın.
11.Protez saç başımdan çıkarmı?
Potez saçınızı havuzda,denizde,top oynarken,spor yaparken güvenle kullanabilirsiniz. Bakım kurallarına uyduğunuz sürece protez saçınız isteğinizin dışında başınızdan çıkmaz.İsterseniz isteğiniz ile bile çıkmayacak şekilde montaj yapılabilir.
12.Protez saç fiyatları ne kadar?
Tamamen sizin protez saç için ayıracağınız bütçeyle alakalı.Günümüz şartlarında her bütçeye uygun protez saç almak mümkün.Ancak kaliteli bir protez saçı çok ucuza alamazsınız.İnternette 400 tl gibi rakamlarla başlayan fiyatlarla alınan protez saçtan 1000$ lık bir protez saçın konfor ve görüntüsünü beklemek pek mantıklı olmaz.Cep telefonu piyasası gibi düşünün.İhtiyaç ve bütçenize uygun olanı almak mümkün. Burada dikkat edilmesi gereken verdiğiniz paranın karşılığını alabilmek.Protez saçlarınız doğal görünüyor,anlaşılmıyor ise size gerekli olan bakım servisi veriliyorsa emin olabilirsiniz.
13.Protez saç şikayet
Protez saçlar hakkında oldukça fazla şikayet olduğu bir gerçek.Ancak kullanıcıların geneli memnundur.Şikayet sebeblerinin başında doğal olamayan protez saç,protez saç bantlarının erimesi,kaşıntı,protez saçların dökülmesi gibi başlıca konu başlıkları vardır.Kendini öven yada başkalarını karalamaya çalışan merkezler oldukça fazla.Bu tür yerlerden uzak durun.Çok uygun fiyata protez saç almayın.Satıcıdan protez saçı teslim alacağınız gün için iade garantisi isteyin.İyi olmayan protez saç o gün kendini belli eder.Başınızda bütünlük sağlamaz.Aksi durumda saçı teslim almayarak geri verip veremeyeceğinizi sorun.Bazen kişiler çok uygun fiyata çok kaliteli ürünler bekliyorlar burada samimi olmak gerekli.
14.Protez saç bakımı zormu?
Protez saç bakımı yerinde yapılırsa hiç bir zorluğu yok.Kuaförünüzde geçireceğiniz süre içerisinde bakımınız yapılır.Ancak kendiniz bakım yapmayı tercih ederseniz bir kaç bakım, saç merkezinde bakım yapılırken öğrenmek istediğinizi söyleyin.El becerinize bağlı olarak sizde rahatlıkla yapabilirsiniz.
15.Protez saç nasıl yıkanır?
Saç larınızı istediğiniz sıklıkta yıkayabilirsiniz.Bu saçlarda yağlanma olmayacağı için kirlenmesi çevresel faktörlere bağlıdır.Ancak çok terliyen veya yağlı cilt yapınız var ise hergün çok sıcak su kullanmadan yıkanabilir.Saçlar tek yöne doğru masaj yaparak yıkanmalı karıştırmamaya özen göstermelidir.Havlu ile bastırarak suyu alınmalı tararken geniş dişli tarak kullanılmalıdır.Bilinenin aksine saç kremi önermiyorum tarama kolaylaştırıcı piyasada mavi su olarak bilinen ürünler kullanılabilir.
 16.Protez saçın ömrü ne kadar?
Tamamen kullanımınızla alakalıdır.Özenli kullanımla 1 ila 3 yıl arası değişebilir.Bu süre daha az veya daha fazla olarak nadiren değişebilir.
17.Protez saç zararları nelerdir?
Bilinen bir zararıyla karşılaşılmamıştır.Bazı kişilerde geçici alerjik reaksiyonlara sebeb olabilir.Ancak doğru ürünler kullanılırsa hiç bir zararı yoktur.
18.Protez saç şampuan
Çok basit olmayan tüm şampuanlar kullanılabilir.Saç özelliğinize göre merkezinize danışın.
19.Protez saç likit yapıştırıcısı
Daha güçlü bir tutunma için gerekebilir.Ancak bu tür yapıştırıcılar özenle seçilmelidir.Likit yapıştırıcı olmazsa olmaz bir ürün değildir.Uygun cilt bakımı zaten tutuşu arttıracaktır.
20.Protez saç kadın
Protez saç kadınlar için çok idealdir.İstenielen uzunlukta ve sıklıkta göz alıcı saçlara sahip olabilirsiniz,saçlarınızı boyatabilir,fön çektirebilirsiniz.
21.Protez saç erkek
Erkeklerin olmazsa olmazı diyebiliriz.Birde doğru adreste protez saç yaptırırsanız vazgeçemezsiniz.
22.Protez saç çocuk
Çocuklar için çok fazla önermiyorum.Öncelikle psikolojik destekle bu sorun aşılmaya çalışılmalı.Her ne kadar doğal görünüm sağlanabilsede bir yetişkin gibi saçlarına gerekli davranışı sergileyemeye bilir.Bu aile bütçesine ekstra kısa sürede yük
getirebilir. Önce uzman desteği çok gerek görülürse denenebilir.Aileler çocukları istemediği takdirde bu işlemi ertelesinler.Çocuklara zararı yoktur.
23.Protez saç sipariş süresi
Özel siparşler 6 ila 8 haftadır.Ekstra özelliklerle süre 2,5 aya kadar uzayabilir.Acil durumlar için önceden hazırlanmış saçlar çok kısa sürede temin edilebilir.Fabrikanın kendisi için ürettiği hazır sipariş yerine firmanın kendisi için üretim yaptırdığı özel siparişler terciğ edilebilir.
24.Protez saç rahatsız edermi?
İlk kullanımda kısa süreli alışma zamanı verin kendinize.Size özel yapılan protez saç size rahatsızlık vermeyecektir.
25.Protez saç tamir
Saçlarınızda zaman içerisinde,kaza veya kullanıma bağlı yıpranma olur ise size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
26.Protez saç düşermi?
Protez saç başınızdan düşecek basit bir malzeme değildir.
27.Protez saç kullanan ünlüler kimler?
Özel hayatın korunması nedeniyle buradan bunu açıklamayı doğru bulmuyorum.Saçsız kalmayı tercih eden ünlü sayısı oldukça az.
28.Protez saç malzemeleri nelerdir?
Siz istediğiniz kozmetiği kullanabilirsiniz.Protezinizi başınıza sabitleyen ve temizlik amaçlı ihtiyacınız olan ürünleri elinizde bulundurmanızı tavsiye ederim.
29.Protez saç nasıl boyanır?
Boya işlemi bilgi ve tecrübe gerektirir.Sizin için önemi büyük olan saçınızı boyamadan önce saç merkezimize danışın.
30.Protez saç modelleri
Protez saç modelleri yüz şeklinize göre ayarlanır.Size uygun tarz kesimi yapıldıktan sonra rahatlıkla istediğiniz modeli verebilirsiniz.Bize danışın.
31.Protez saç özellikleri nelerdir?
Tercih edilen zemine size uygun saç özellikleri belirlenerek,yumuşaklık,sıklık,tel kalınlığı,saç dalgası özellikleri belirlenir.
32.Protez saç rengi
Saçlarınızdan alınan örnek veya belirlenen örnek üzerinden protez saçınız yapılır.İçerisinde varsa beyazlık yoğunluğu ayarlanır.Fark edilemez.
33.Protez saç yapıştırıcıları
Saç ve cilt yapınıza en uygun ürün tarafımızdan belirlenir.Sadece cilde dost ürünler kullanılır.
34.Protez saç temizleme
Protez saçlarınızı sadec uygun ürünlerle temizleyin.Kalitesiz uygun olmayan içerik protezinize zarar verebilir,temizlik işlemi tam olmayabilir.
35.Protez saç kullanımı
Protez saçlarınızı tüm şartlarda güvenle kullanabilirsiniz.Havuz,deniz,çalışılan zor şartlar kullanıma engel değildir.Baret,şapka takabilirsiniz 
36.Protez saç çözücü
Başınızdan çıkarırken kullanılan ile temizlik için kullanılan farklıdır.Özen gösteriniz.
37.Protez saç yapımı
Tamamen yurt dışı üretimdir.Ülkemizde işçilik maliyeti yüksek ve alt yapı olmadığı için el işçiliği ile yurt dışında fabrikalarda yapılır.Her fabrikanın kalite sınıfı vardır.Firmamız en üst seviyedeki fabrika ile çalışmaktadır.
38.Protez saç caiz mi?
Bir çok müşterimiz kendi çapında gerek diyanet işlerinden gerekse güvendiği yerlerden olumlu cevap almıştır.Sizde ilgili din adamlarına danışabilirsiniz.
39.Protez saç uygulaması nasıl?
Daha önceden ölçüsü alınmış alana acısız bir şekilde özel ürünlerle sabitlenir ve kesimi yapılır.Fön çekilebilir,jöle ,sprey kullanılabilir.
  
4247 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret158484
Üyelik Girişi